Usuwanie oznakowania metodą chemiczną

W naszej ofercie znajdują się między innymi profesjonalne usługi usuwania oznakowania metodą chemiczną. W wielu przypadkach konieczne jest prawidłowe usunięcie wykonanego wcześniej na danym obszarze lub obiekcie oznakowania poziomego. Przede wszystkim są to wszystkie sytuacje, w których obszar lub obiekt zmieniają swoje dotychczasowe przeznaczenie lub zmienia się z jakiegoś powodu ich zagospodarowanie. W przypadku hal magazynowych możemy usuwać niepotrzebne ostrzeżenia lub usuwać takie, które w wyniku wprowadzonych zmian utrudniają komunikację. W zakładach produkcyjnych możemy zmieniać oznakowanie poziome, kiedy na przykład chcemy stworzyć nowe stanowiska pracy lub zmienić rozkład pomieszczeń. W przypadku parkingów możemy domalowywać nowe strefy parkowania, zmieniać organizację lub kierunek ruchu albo przekształcać parking w taki, który będzie miał odpowiednio wykonane oznakowanie poziome dla samochodów ciężarowych. Sytuacji, w których należy usunąć linie jest bardzo dużo, a to, które nie zostało prawidłowo usunięte, może potencjalnie stwarzać zagrożenie. Dlatego właśnie świadczymy kompleksowe usługi usuwania oznakowania metodą chemiczną.
Usuwanie oznakowania metodą chemiczną

Usuwanie linii metodą chemiczną - kiedy stosować?

Usługę usuwania linii metodą chemiczną stosujemy przede wszystkim wtedy, gdy usuwanie linii wodą pod ciśnieniem nie przynosi pożądanych efektów. Ta technika gwarantuje skuteczne usuwanie linii oznakowania poziomego i w żaden sposób nie ingeruje w strukturę nawierzchni, jest również bardzo dokładna, jeśli chodzi o usuwanie wszelkich znaków poziomych takich jak linie, strzałki czy przejścia dla pieszych. Co więcej, jest to metoda całkowicie bezpieczna. Podczas usuwania starych i tworzenia nowych oznakowań istnieje ryzyko niekompatybilności chemicznej między oznakowaniami, co prowadzi do łuszczenia i odpadania farby, dlatego przed wykonaniem nowego oznakowania nawierzchnia musi być dokładnie oczyszczona i odtłuszczona. Do procesu usuwania metodą chemiczną używa się specjalnego zmywacza, który wnika w powierzchnię farby i umożliwia jej szybkie usunięcie. Dzięki temu metoda ta nie wiąże się z powstawaniem szkodliwych płynów, dlatego zamykanie całego obiektu podczas usuwania oznakowania metodą chemiczną nie jest konieczne.
Skontaktuj się z nami
505 189 131

Skuteczne usuwanie linii oznakowania poziomego - usługa

W pierwszej kolejności zawsze proponujemy usługę usuwania linii wodą pod ciśnieniem, jednak nie zawsze jest ona skuteczna, dlatego czasem należy postawić na nieco bardziej inwazyjne metody. Dla przemysłu spożywczego i farmaceutycznego stworzyliśmy usługę bezzapachowej chemicznej metody usuwania linii. Wszystkie odpady powstałe wskutek procesu utylizujemy w wyspecjalizowanej do tego firmie. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi - zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami!

Imię i nazwisko:


Email:


Wiadomość: