Usuwanie oznakowania poziomego

Oznakowanie poziome to firma z Krotoszyna zajmująca się wykonywaniem oznaczenia poziomego w postaci malowanych linii. Prawie dwudziestoletnie doświadczenie w pracy w obiektach przemysłowych zaowocowało bogatym doświadczeniem. Dzięki temu wykonawcy są precyzyjni i zaangażowani, a jakość ich usług jest bardzo wysoka. Usługi są realizowane w całej Polsce, zarówno na zewnątrz obiektów (parkingi, tereny przyzakładowe), jak i wewnątrz (hale, magazyny).
Usuwanie oznakowania poziomego

Po co właściwie tworzone są tego typu oznaczenia?

Oznaczenia poziome zostały stworzone w myśl koncepcji zwanej lean management i stały się standardem na całym świecie ze względu na wpływ na bezpieczeństwo i zwiększenie wydajności pracy. Dzięki oznaczeniu poziomemu możemy zrównoważyć natężenie i zachować porządek ruchu. Przyczynia się to bezpośrednio do zmniejszenia ilości, a nawet eliminacji wypadków. A co za tym idzie zwiększenia poczucia bezpieczeństwa wśród personelu. W procesie produkcji i magazynie oznaczenia poziome usprawniają i uporządkowują procesy, a także ułatwiają zarządzanie nimi. Dzięki wizualizacji wykonanie analiz staje się łatwiejsze a zużycie zasobów mniejsze.

Czy wykonanie oznaczenia poziomego jest stałe? Co jeśli zmieni się organizacja pracy?

Jedną z bezinwazyjnych metod usuwania oznakowania poziomego, jest wykorzystywanie wody pod ciśnieniem. Jest to metoda bezpieczna, ponieważ nie uszkadza nawierzchni. Sposób ten nie pozostawia szkodliwych substancji ani odpadów. Cząsteczki wody wnikają nawet w najmniejsze szczeliny i nierówności, doskonale je czyszcząc. Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem sprawdzi się, kiedy oznaczenie było wykonane za pomocą materiałów termoutwardzalnych i chemoutwardzalnych, niezależnie od tego, czy wykorzystane techniki malowania były cienkowarstwowe czy grubowarstwowe.

Kiedy wykorzystać metodę usuwania oznakowania poziomego wodą?

Usuwanie farby wodą pod ciśnieniem doskonale sprawdza się w obiektach zamkniętych. Strumień wody nie ingeruje w nawierzchnię, więc nie zniszczy i nie zniekształci nawet powierzchni delikatnych. Jest to bardzo skuteczna technika, która nie wpływa na degradację środowiska. Usuwanie linii wodą pod ciśnieniem nie szkodzi ani ludziom, ani zwierzętom, a tym bardziej roślinom, ponieważ do wody nie jest dodawany żaden środek chemiczny.

Czas potrzebny do wykonania ponownego malowania

Nasza firma od wielu lat świadczy kompleksowe usługi usuwania linii metodą mechaniczną wszędzie tam, gdzie inne metody nie przynoszą pożądanego efektu. Korzystamy jedynie z nowoczesnych technologii, a wszystkie usługi wykonuje doświadczony zespół fachowców - wielu klientów już nam zaufało i podzieliło się z nami doskonałymi opiniami. Zawsze staramy się świadczyć usługi z szacunkiem dla środowiska. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na naszej stronie internetowej - gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny.

Imię i nazwisko:


Email:


Wiadomość: